bramaostrolecka.pl

W inauguracyjnym pojedynku eliminacyjnych zmagań do Mistrzostw Europy 2024 narodowa kadra Czech pokonuje reprezentację Polski!

W inauguracyjnym pojedynku eliminacyjnych zmagań do Mistrzostw Europy 2024 narodowa kadra Czech pokonuje reprezentację Polski!

08.08.2023, 08:21

Porażka drużyny Polski z kadrą narodową Czech na otwarcie zmagań eliminacyjnych do Euro 2024!

Zakończony w grudniu mundial w wykonaniu piłkarskiej reprezentacji Polski nie był zbyt udany. Polscy piłkarze rzecz jasna zdołali awansować do fazy pucharowej, lecz nie wszystkim podobał się styl, w jakim tego dokonali. Kibice piłkarscy z naszego kraju zgodnie sądzili, że zmiana na stanowisku trenera jest konieczna. Między innymi z tego powodu prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza podjął decyzję o zakończeniu kontraktu z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został nowym trenerem polskiej reprezentacji, a jego pierwszym poważnym przeciwnikiem była narodowa drużyna Czech. Było to pierwsze starcie w zmaganiach eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024 i niesamowicie istotne było to, aby wygrać.

Przed pierwszym gwizdkiem arbitra humory w drużynie Polski były pozytywne, jednak weryfikacja przyszła błyskawicznie. Czeska reprezentacja bowiem dała radę strzelić dwa gole już po 3 minutach meczu. Było to wielkie zaskoczenie zarówno dla zawodników, jak i sympatyków zebranych na trybunach w Pradze. Piłkarze reprezentacji Czech od samego początku spotkania wyglądali zdecydowanie lepiej od naszych graczy i nie wiele wskazywało na to, iż w drugiej połowie to się odmieni. W drugiej odsłonie starcia reprezentacja Polski prezentowała się nieco lepiej, jednakże to czescy piłkarze zdobyli bramkę numer 3. Strzelcem gola numer trzy w 64. minucie był Jan Kuchta. Polscy zawodnicy starali się odrobić straty, jednak dali radę strzelić jedynie jednego gola na trzy minuty przed zakończeniem spotkania. Ten mecz w wykonaniu piłkarskiej reprezentacji Polski był tragiczny i należy to przyznać. Selekcjoner z Portugalii Santos z całą pewnością nie w ten sposób debiut w naszej reprezentacji. W drugim meczu eliminacyjnych zmagań drużyna narodowa Polski zmierzy się z narodową drużyną Albanii. W tym pojedynku polska reprezentacja piłkarska musi zgarnąć trzy punkty.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij