Park Wodny Jan w Darłówku

Darłówko to niezwykle popularna nadmorska miejscowość, która przyciąga do siebie co roku masę turystów. Oprócz naturalnych atrakcji w postaci morza i piaszczystej, szerokiej plaży miejscowość ta ma do zaoferowania szeroką paletę atrakcji.

Oprócz szerokiej bazy noclegowej w Darłówku, którą sprawdzić można na http://meteor-turystyka.pl/noclegi,darlowko,0.html, miasto zaprasza wszystkich miłośników basenów i atrakcji wodnych do jedynego takiego parku wodnego w okolicy. W ofercie znaleźć można między innymi basen sportowy wymiarach 25 na 12,5 metra, basen rekreacyjny duży i mały, który połączony jest z basenem zewnętrznym, basenem dla dzieci oraz dziką rzeką, dwiema zjeżdżalniami, ślizgawkami oraz jacuzzi. Park wodny to świetny pomysł na spędzenie słonecznego dnia w bezpiecznym miejscu. Wewnętrzny basen przeznaczony jest dla wszystkich miłośników plażowania. Oprócz wodnych atrakcji na terenie parku odwiedzić można również kręgielnie, gdzie przy doborowym towarzystwie spędzić można miło wieczór lub popołudnie. Oprócz tego w ofercie znaleźć można sauny tradycyjne, łaźnie parowe oraz sauny infrared. Ostatnią, najprzyjemniejszą atrakcją znajdującą się w parku wodnym to odnowa biologiczna. Odprężyć można się przy masażach klasycznych oraz indyjskich a także poprawić jakość, koloryt i jędrność skóry twarzy jak i całego ciała.

Park Wodny Jan to świetny ośrodek rekreacyjno – wypoczynkowy. Spędzić można tu cały dzień nie dając nudzie za wygraną. To również idealne miejsce na zabawy dzieci, ze względu an wielość ciekawych miejsc i atrakcji znajdujących się w jednym budynku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>