Baza noclegowa w Szklarskiej Porębie

Szklarska Poręba to malowniczo położona miejscowość w województwie dolnośląskim na samym południu Polski przy granicy Polski i Republiki Czeskiej. Położenie tego miasta to ogromny atut, dzięki któremu jest to tak rozchwytywana miejscowość turystyczna. Ogrom atrakcji takich jak dwa wodospady bardzo blisko miasta, nawet można wybrać się na pieszą wędrówkę do obu, Polana Jakuszycka i inne miejsca do uprawiania sportów zimowych, trasy rowerowe jak i piesze, wiele atrakcji dla dzieci i ekstremalnych przeżyć dla dorosłych.

Miasto jest dość spore jak na ośrodek turystyczny, dzięki czemu wybór noclegu jest znacznie większy (www). W Szklarskiej Porębie znajdziemy drogie, luksusowe hotele, ale również tanie miejsca noclegowe w pensjonatach, prywatnych pokojach czy hotelach z mniejszą ilością gwiazdek. Standard jest zróżnicowany, a ceny mogą być przystępne. Dzięki tym wszystkim zaletom baza noclegowa sprzyja napływowi turystów.

Jako miejscowość położona w górach Szklarska Poręba gwarantuje bliską odległość od szlaków i szczytów górskich. Położenie miasta pozwala wybrać się zarówno w Góry Izerskie, jak i w Karkonosze a bardzo blisko również jest do Sudetów.

W samym mieście znajdziemy również wiele atrakcji takich jak: kolejka Alpine Coaster, park linowy Trollandia, basen i wiele innych. W Szklarskiej Porębie i okolicach dzieje się wiele, znajdziemy tam wiele wydarzeń kulturalnych oraz sportowych. Warto wiedzieć, że na Polanie Jakuszyckiej odbywają się zawody pucharu świata w biegach narciarskich oraz znany na całą Polskę i świat Bieg Piastów. Jest to również znakomity ośrodek treningowy dla biegaczy narciarskich, ale znajdziemy tam też stoki do zjazdów. Jest to znakomity wybór na wakacje kompletne. Jest tam wszystko dla wymagającego turysty i na pewno nie będziemy żałowali wyboru tego miejsca. Baza noclegowa na wysokim poziomie, stoki narciarskie, trasy do biegów narciarskich, ekstremalne atrakcje dla dorosłych, place zabaw i Dinopark dla dzieci oraz przepiękne widoki górskie i trasy dla całych rodzin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>